آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

سوالات متداول

عملکرد دستگاه به چه صورت هست ؟

این دستگاه دارای یک پمپ قدرتمند می باشد که محلول خاصی را تحت فشار با فشردن شستی اضطراری یا ریموت یا تحریک سنسور ها ، بلافاصله وارد مکانیزم خاصی می‌کند که در نتیجه آن مه متراکم و غلیظی تولید شده و از نازل های خروجی دستگاه به بیرون پرتاب میگردد.

دستگاه مه ساز برای چه محیطی مناسب است و تا چه مقدار متراژ را تحت پوشش قرار می دهد ؟

دستگاه مه ساز برای کلیه اماکن و محیط های بسته قابل استفاده است و در هر 1 ثانیه قابلیت پوشش 25 حجم متر مکعب را دارد .

لذا به عنوان مثال برای یک مکان با مساحت 25 متر مربع به ارتفاع 3 متر که حجم آن 75 متر مکعب خواهد بود ، این دستگاه در 3 ثانیه چنین مکانی را پر از مه غلیظ می نماید.

برای مکان هایی با متراژ متفاوت میزان زمان پاشش مه بنا به مساحت محل تنظیم می گردد.

آیا دستگاه در رنگها و ابعاد مختلف تولید می شود ؟

بله بسته به نیاز مشتری رنگ و ابعاد دستگاه قابل تقییر است. در حال حاضر دستگاه در مدل ۳ نازل و ۶ نازل قابل عرضه می‌باشد.

مصرف برق دستگاه چقدر است ؟

دستگاه به طور متوسط در حدود 50 تا 60 وات مصرف میکند. یعنی به این صورت میتوان درنظر گرفت که همواره یک لامپ 50 وات روشن باشد.

علت گرم بودن دستگاه چیست ؟

دمای بخش مبدل مایع به مه حدود ۴۰۰ درجه سانتیگراد است که با عایق بندی پیشرفته ای که در این بخش صورت گرفته است ضمن جلوگیری از اتلاف حرارتی صرفا در حدود 50 درجه در بدنه دستگاه حس میگردد ، لذا گرم بودن دستگاه نشانه آمادگی دستگاه برای عمل کردن است.

 

آیا مواد داخل دستگاه فاسد می شود ؟ چرا نیاز به تعویض کارتریج در سرویس سالیانه است ؟

بله ، مواد تشکیل دهنده مه چون از گرید خوراکی استفاده می شود تاریخ مصرف دارند و فاسد می‌شود و به دلیل اینکه این سیستم امنیتی باید همواره آماده بکار باشد و صحت عملکرد آن جهت حفظ جان و اموال بسیار حساس است ، لذا طبق تاکید و الزام نیروی انتظامی باید در فواصل زمانی مشخص دستگاه مورد بازبینی و سرویس سالیانه قرار گیرد. در هنگام انجام سرویس سالیانه کارتریج جدید جایگزین کارتریج قبل می شود.

مدت گارانتی تجهیزات جانبی دستگاه چقدر است ؟

تجهیزات جانبی دستگاه دارای گارانتی نمی باشند.

آیا هزینه ی نصب وتجهیزات از هزینه ی دستگاه جدا می باشد؟

تحویل دستگاه در محل و نصب آن به همراه نصب دو عدد شستی و یک عدد سنسور چشمی وزنی بدون هزینه می باشد و هزینه ی سیم کشی و نصب تجهیزات نیز رایگان توسط شرکت پرداخت می شود.

اگر سیم کارت داخل دستگاه قطع شود یا آنتن ندهد دستگاه کار می کند ؟

مه‌ ساز امنیتی مه‌بیم در صورت قطع احتمالی و موقت ارتباط مخابراتی دستگاه ، با توجه به اینکه سیستم مخابراتی دستگاه صرفا برای ارسال وضعیت دستگاه و اطمینان از صحت سلامت آن است، هیچ گونه اخلالی در عملکرد اصلی دستگاه ایجاد نمی شود.

سوالات عمومی

آیا مه ایجاد شده برای سلامتی انسان خطری دارد ؟

خیر ، مایع تولید کننده مه و مه تولید شده توسط این دستگاه دارای تاییده ی بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی است

آیا مه ایجاد شده روی دکور فروشگاه و یا طلا ها اثر گذار است ؟

مه تولید شده بر خلاف دستگاه های مشابه اثر چربی و مخربی بروی محیط فروشگاه و یا اجسام و طلاها نمیگذارد . در صورتیکه پس از فعال شدن دستگاه و تولید مه در محیط ، درب باز باشد و سیستم تهویه فعال شود مه در مدت زمان کمتری از محل خارج شده و هیچ گونه تاثیری بر محیط باقی نمی گذارد.

آیا دستگاه در هنگام قطع بودن برق کار می کند ؟

بله ، در زمانی که برق قطع می شود باتری دستگاه فعال شده و دستگاه از لحظه قطع برق تا ۶۰ دقیقه، قابلیت کار با باتری را داراست.

دستگاه چندسال گارانتی دارد ؟

مه‌ ساز امنیتی مه‌بیم دارای 10 سال گارانتی طلایی تعویض و 100 روز گارانتی بازگشت وجه می باشد.

آیا این دستگاه برای زمانی که در مغازه حضور نداریم وسارق وارد می شود کاربردی دارد ؟

بله ، با نصب انواع سنسورهای مختلف مانند سنسورچشمی ، این دستگاه همانند یک دزدگیر کامل در موقعیت های شبانه و تعطیلی واحد صنفی ، بلافاصله پس از ورود غیر مجاز به محل ، فعال شده و ضمن ایجاد مه غلیظ ، بوسیله سیستم مخابراتی دستگاه همزمان از طریق سرور پشتیبان با 60 خط تلفن تماس برقرار شده و اعلام هشدار صورت می پذیرد.

 

ماندگاری مه در مغازه چقدر است ؟

در صورتیکه درب ها بسته باشد و سیستم تهویه غیرفعال باشد حداقل 45 دقیقه و درصورتیکه درب باز و سیستم تهویه فعال باشد حداقل 15 تا 20 دقیقه زمان لازم است تا مه تولید شده تخلیه گردد.

آیا بعد از زدن شستی دوباره می شود از دستگاه استفاده کرد ؟ دستگاه تا چند مرتبه قابل استفاده است ؟

بله ، این دستگاه بنا به زمان پاشش مه تنظیم شده ، به طور معمول توانایی ایجاد مه برای 15 تا 20 مرتبه را دارا می‌باشد.

 

در صورت نیاز به نقل مکان به محلی دیگر ، آیا دستگاه قابل جابه جایی هست ؟

بله ، ابتدا جهت غیر فعال سازی باید به شرکت درخواست داده شود و پس از غیرفعال سازی به سادگی قابل باز نمودن است ، پس از آن با هزینه ای قابل قبول ، نصب مجدد توسط شرکت انجام می گردد.

با توجه به نکات فنی که باید در راه اندازی و نصب دستگاه رعایت گردد اکیدا توصیه می شود این موارد به شرکت اطلاع داده شود تا کارشناسان فنی مورد تایید شرکت جهت انجام آن اعزام گردند.

هزینه دریافتی بایت سرویس سالیانه ، شامل چه موارد و خدماتی می گردد ؟

تیم فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت در دوره های زمانی ۱۲ ماهه با هماهنگی و اطلاع قبلی به مصرف کننده دستگاه به محل نصب دستگاه آمده و ضمن بررسی کلیه سیم کشی ها ، شاسی ها و سنسورها و تست عملکرد دستگاه ، کارتریج دستگاه را تعویض نموده و کلیه اتصالات داخلی دستگاه و بخش های الکترونیکی و سلامت باطری ، چک میگردد و گارانتی دستگاه برای دوره زمانی آینده تمدید می گردد.

از ما بپرسید

    مشاوره رایگان 41421-051